close

Handlekurv

close

Fraktmetoder

Swix Triac light glove Mens

En revolusjon av en skihanske! Tynn og lett racinghanske som passer perfekt til Swix Triac staven.

Velg farge

Velg størrelse

699 NOK

Produktnummer: H0941

Swix Triac light glove er en langrennshanske i lycra spesielt tilpasset Swix Triac 3.0 staven. Schoeller® air mesh er strategisk plassert for å gi demping og ventilering under stroppen. Perfekt til hard trening og skirenn på milde vinterdager, og på rulleski eller treningsøkter høst og vår. Smal modell med tettsittende elastisk mansjett og tommelkile for optimal passform. Håndflate i slitesterkt syntetisk lær med silikongrep.

Egenskaper

  • Tynn racinghanske brukt på World Cup nivå
  • Perfekt hanske til både trening og skirenn
  • For deg som vil ha den beste langrennshansken
  • Optimal ventilering og ekstra godt grep

Materiale

Main fabric: 85% Polyester/ 15% Elastane. 4 way stretch. Palm: 55% Nylon/ 45% Polyurethane. Air mesh: 100% Polyester.
Img 0931

Størrelsesguide klær

Her finner du størrelsesguide til våre klær, hansker og votter:

Gloves


Junor (age)JuniorWomanMenUnisexCircumference (cm)Length (cm)Size(inch)
7 - 8S10,513,84
9 - 10MXS1314,95
11 - 12LSXSXS15,5166
13 - 14XLMSS1817,17
LMM20,518,28
XLLL2319,39
XLXL25,520,510
XXLXXL2821,511

Lenght measurement:

Measure from the bottom edge of palm to the tip of your middle finger to determine your "finger length" size.

GloveSize_lenght_medium.png#asset:6062

Width measurement:

Wrap a tailors measuring tape around your dominant hand just below knuckles, excluding your thumb, and make a fist. This measurement is your "hand with" glove size.

GloveSize_With_medium.png#asset:6061

Women

SizesXSSMLXL
sizeguide_body_woman_medium.png#asset:6063A - Body length - cm160-163164-167168-171172-175176-179
B - Chest - cm838794100106
C - Waist - cm6268748086
D - Hip - cm879398104110
E - Inseam - cm7577798183
F - Sleeve length* - cm7476788082

Men

SizesSMLXLXXL
sizeguide_body_man_medium.png#asset:6066


A - Body length - cm176-179180-183184-187188-191192-195
B - Chest - cm94100106112118
C - Waist - cm80869298104
D - Hip - cm94100106112118
E - Inseam - cm8284868890
F - Sleeve length* - cm8587899193

Junior

Sizes6 - 88 - 1010 - 1212 - 1414 - 16
sizeguide_body_child_medium.png#asset:6067
A - Body length - cm116-122128-134140-146152-158164-170
B - Chest - cm6367717579
C - Waist - cm5759626670
D - Hip - cm6569737679
E - Inseam - cm5761657076
F - Sleeve length* - cm5964697479

* Should be measured from center back neck to wrist knuckle with slightly bent arm.

create Skriv en omtale