close

Handlekurv

close

Fraktmetoder

Motion packable jacket W

Kompakt, lett og vindavvisende multisport treningsjakke for men

Velg farge

Velg størrelse

999 NOK

Produktnummer: 12296

SWIX Motion packable jacket er en enkel og smart jakke til utendørs trening og konkurranse. Jakken er meget lett og som navnet tilsier; komprimerbar, men den gir god beskyttelse mot kjølende vind i de opplevde 8-10 månedene med høstvær. Den hardføre overflaten og god riv-styrke gjør den også egnet til å ta stien gjennom skogen. Fold sammen og ta den med i baklommen på vår nye Motion Half Zip, som ekstra beskyttelse om sola skulle forsvinne underveis på tur og erstattes med kald vind fra nord.

Egenskaper

  • Lett og komprimerbar multisport windbreaker
  • For utendørs trening gjerne som kompakt vindforsterkningsjakke i sekken
  • Til aktive damer som trener mye ute
  • Lett, komprimerbar og vindavvisende, litt transparent
Img 0931

Størrelsesguide klær

Her finner du størrelsesguide til våre klær, hansker og votter:

Gloves


Junor (age)JuniorWomanMenUnisexCircumference (cm)Length (cm)Size(inch)
7 - 8S10,513,84
9 - 10MXS1314,95
11 - 12LSXSXS15,5166
13 - 14XLMSS1817,17
LMM20,518,28
XLLL2319,39
XLXL25,520,510
XXLXXL2821,511

Lenght measurement:

Measure from the bottom edge of palm to the tip of your middle finger to determine your "finger length" size.

GloveSize_lenght_medium.png#asset:6062

Width measurement:

Wrap a tailors measuring tape around your dominant hand just below knuckles, excluding your thumb, and make a fist. This measurement is your "hand with" glove size.

GloveSize_With_medium.png#asset:6061

Women

SizesXSSMLXL
sizeguide_body_woman_medium.png#asset:6063A - Body length - cm160-163164-167168-171172-175176-179
B - Chest - cm838794100106
C - Waist - cm6268748086
D - Hip - cm879398104110
E - Inseam - cm7577798183
F - Sleeve length* - cm7476788082

Men

SizesSMLXLXXL
sizeguide_body_man_medium.png#asset:6066


A - Body length - cm176-179180-183184-187188-191192-195
B - Chest - cm94100106112118
C - Waist - cm80869298104
D - Hip - cm94100106112118
E - Inseam - cm8284868890
F - Sleeve length* - cm8587899193

Junior

Sizes6 - 88 - 1010 - 1212 - 1414 - 16
sizeguide_body_child_medium.png#asset:6067
A - Body length - cm116-122128-134140-146152-158164-170
B - Chest - cm6367717579
C - Waist - cm5759626670
D - Hip - cm6569737679
E - Inseam - cm5761657076
F - Sleeve length* - cm5964697479

* Should be measured from center back neck to wrist knuckle with slightly bent arm.

create Skriv en omtale