close

Handlekurv

close

Fraktmetoder

Dynamic jkt. Womens

Lett 3lags softshell-jakke med refleks detaljer. Perfekt for langrenn og høyt tempo.

Velg farge

Velg størrelse

1,799 NOK

Produktnummer: 12936

Swix Dynamic jakke består av myk, lett 3lags softshell. Lett, behagelig jakke i stretchy softshell-materiale. Lycra under ermer og i ryggen sikrer god ventilasjon. Jakken har også refleksdetaljer. Modellen er tilpasset bruk av drikkebelte, med en brystlomme foran og en lomme bak. Ermåpninger og nederkant har elastiske bånd. Produktet passer godt for deg som går fort på ski

Egenskaper

  • Lett jakke med lycra og refleks-detaljer.
  • Perfekt for skiturer
  • For deg som stiller høye krav til klærne
  • Lett langrennsjakke i stretchy materiale

Materiale

  • Hovedstoff: 3lags softshell 75% polyester/ 15% PU WR2000/ pustende 8000 Stretch-paneler: 78% nylon/ 22% spandex Mesh-for: 100% polyester
Img 0931

Størrelsesguide klær

Her finner du størrelsesguide til våre klær, hansker og votter:

Gloves


Junor (age)JuniorWomanMenUnisexCircumference (cm)Length (cm)Size(inch)
7 - 8S10,513,84
9 - 10MXS1314,95
11 - 12LSXSXS15,5166
13 - 14XLMSS1817,17
LMM20,518,28
XLLL2319,39
XLXL25,520,510
XXLXXL2821,511

Lenght measurement:

Measure from the bottom edge of palm to the tip of your middle finger to determine your "finger length" size.

GloveSize_lenght_medium.png#asset:6062

Width measurement:

Wrap a tailors measuring tape around your dominant hand just below knuckles, excluding your thumb, and make a fist. This measurement is your "hand with" glove size.

GloveSize_With_medium.png#asset:6061

Women

SizesXSSMLXL
sizeguide_body_woman_medium.png#asset:6063A - Body length - cm160-163164-167168-171172-175176-179
B - Chest - cm838794100106
C - Waist - cm6268748086
D - Hip - cm879398104110
E - Inseam - cm7577798183
F - Sleeve length* - cm7476788082

Men

SizesSMLXLXXL
sizeguide_body_man_medium.png#asset:6066


A - Body length - cm176-179180-183184-187188-191192-195
B - Chest - cm94100106112118
C - Waist - cm80869298104
D - Hip - cm94100106112118
E - Inseam - cm8284868890
F - Sleeve length* - cm8587899193

Junior

Sizes6 - 88 - 1010 - 1212 - 1414 - 16
sizeguide_body_child_medium.png#asset:6067
A - Body length - cm116-122128-134140-146152-158164-170
B - Chest - cm6367717579
C - Waist - cm5759626670
D - Hip - cm6569737679
E - Inseam - cm5761657076
F - Sleeve length* - cm5964697479

* Should be measured from center back neck to wrist knuckle with slightly bent arm.

create Skriv en omtale