close

Handlekurv

close

Fraktmetoder

Swix Triac jkt. Womens

En revolusjon av en langrenns-jakke! Smidig og lett jakke som passer perfekt til Swix Triac hanske og stav.

Velg farge

Velg størrelse

3,999 NOK

Produktnummer: 15156

Swix Triac 2.0 jakke er utviklet for deg som ønsker det aller beste. Jakken er laget i et stretchy materiale fra Gore WS ®, og har et ryggpanel i lycra. Modellen har silikonprint på skuldre for å beskytte mot nedbør. Jakken er også utstyrt med reflekstape, slik at du synes godt i mørket. Den har to lommer med glidelås og mansjetter i lycra. Jakken har en avtakbar vest i Schoeller® air mesh, slik at den kan tilpasses varme eller kaldere dager. Perfekt til deg som skal gå fort på ski!

Egenskaper

  • Lett langrenns-jakke brukt på høyeste nivå
  • Perfekt jakke til både trening og skirenn
  • For deg som vil ha den beste langrenns-jakken
  • Optimal langrenns-jakke, med spennende detaljer

Materiale

  • Hovedstoff: 92% polyester
  • 8% elastan Membran: 100 WS membran ® Lycra paneler: 82% polyester
  • 18% spandex Lycra 2: 82% polyester/ 18% spandex Air mesh: 100% polyester
Img 0931

Størrelsesguide klær

Her finner du størrelsesguide til våre klær, hansker og votter:

Gloves


Junor (age)JuniorWomanMenUnisexCircumference (cm)Length (cm)Size(inch)
7 - 8S10,513,84
9 - 10MXS1314,95
11 - 12LSXSXS15,5166
13 - 14XLMSS1817,17
LMM20,518,28
XLLL2319,39
XLXL25,520,510
XXLXXL2821,511

Lenght measurement:

Measure from the bottom edge of palm to the tip of your middle finger to determine your "finger length" size.

GloveSize_lenght_medium.png#asset:6062

Width measurement:

Wrap a tailors measuring tape around your dominant hand just below knuckles, excluding your thumb, and make a fist. This measurement is your "hand with" glove size.

GloveSize_With_medium.png#asset:6061

Women

SizesXSSMLXL
sizeguide_body_woman_medium.png#asset:6063A - Body length - cm160-163164-167168-171172-175176-179
B - Chest - cm838794100106
C - Waist - cm6268748086
D - Hip - cm879398104110
E - Inseam - cm7577798183
F - Sleeve length* - cm7476788082

Men

SizesSMLXLXXL
sizeguide_body_man_medium.png#asset:6066


A - Body length - cm176-179180-183184-187188-191192-195
B - Chest - cm94100106112118
C - Waist - cm80869298104
D - Hip - cm94100106112118
E - Inseam - cm8284868890
F - Sleeve length* - cm8587899193

Junior

Sizes6 - 88 - 1010 - 1212 - 1414 - 16
sizeguide_body_child_medium.png#asset:6067
A - Body length - cm116-122128-134140-146152-158164-170
B - Chest - cm6367717579
C - Waist - cm5759626670
D - Hip - cm6569737679
E - Inseam - cm5761657076
F - Sleeve length* - cm5964697479

* Should be measured from center back neck to wrist knuckle with slightly bent arm.

create Skriv en omtale