close

Handlekurv

close

Fraktmetoder

Dynamic Hat

En kvalitetslue i vindtett softshell over ørene og tosidet fleece

Velg farge

Velg størrelse

399 NOK

Produktnummer: 46601

Dynamic Hat er en lue som passer til Dynamic-settene. Denne luen er en rimeligere variant av Triac Beanie, med vindtett stretch softshell over ørene, børstet, tosidet softshell øverst og laserskåret kant. Ytelse er et krav, og utseende er en bonus.

Materiale

  • 3-lags softshell: Utsidemateriale: 100 % polye Innside: 100 % polyester Tricot-topp: 7 8 % polyamid (nylon)
  • 22 % elastan
Img 0931

Størrelsesguide klær

Her finner du størrelsesguide til våre klær, hansker og votter:

Gloves


Junor (age)JuniorWomanMenUnisexCircumference (cm)Length (cm)Size(inch)
7 - 8S10,513,84
9 - 10MXS1314,95
11 - 12LSXSXS15,5166
13 - 14XLMSS1817,17
LMM20,518,28
XLLL2319,39
XLXL25,520,510
XXLXXL2821,511

Lenght measurement:

Measure from the bottom edge of palm to the tip of your middle finger to determine your "finger length" size.

GloveSize_lenght_medium.png#asset:6062

Width measurement:

Wrap a tailors measuring tape around your dominant hand just below knuckles, excluding your thumb, and make a fist. This measurement is your "hand with" glove size.

GloveSize_With_medium.png#asset:6061

Women

SizesXSSMLXL
sizeguide_body_woman_medium.png#asset:6063A - Body length - cm160-163164-167168-171172-175176-179
B - Chest - cm838794100106
C - Waist - cm6268748086
D - Hip - cm879398104110
E - Inseam - cm7577798183
F - Sleeve length* - cm7476788082

Men

SizesSMLXLXXL
sizeguide_body_man_medium.png#asset:6066


A - Body length - cm176-179180-183184-187188-191192-195
B - Chest - cm94100106112118
C - Waist - cm80869298104
D - Hip - cm94100106112118
E - Inseam - cm8284868890
F - Sleeve length* - cm8587899193

Junior

Sizes6 - 88 - 1010 - 1212 - 1414 - 16
sizeguide_body_child_medium.png#asset:6067
A - Body length - cm116-122128-134140-146152-158164-170
B - Chest - cm6367717579
C - Waist - cm5759626670
D - Hip - cm6569737679
E - Inseam - cm5761657076
F - Sleeve length* - cm5964697479

* Should be measured from center back neck to wrist knuckle with slightly bent arm.

create Skriv en omtale