close

Handlekurv

close

Fraktmetoder

Radiant hat

Multisport treningstilbehør fra SWIX' nye serie med synlighetsprodukter

Velg farge

Velg størrelse

299 NOK

Produktnummer: 46598

SWIX Radiant Hat gir akkurat nok varme der du trenger det mest under småkjølige værforhold vår og høst. Man kan jo undre seg hvorfor den heter "Radiant" ettersom den er sort. Den elastiske refleks-logo detaljeringen gir imidlertid alibi for dette, og pannebåndet er perfekt match til vår Radiant synlighetsserie. Lagd for høypuls aktivitet. Passer godt under hjelmer.

Egenskaper

  • Tynn elastisk lue med refleks
  • Til all utendørs idrett på kaldere høst/vår dager
  • Til aktive mennesker som trener mye hele året både i marka og i byen
  • Tynn, lett og eleastisk med refleks
Img 0931

Størrelsesguide klær

Her finner du størrelsesguide til våre klær, hansker og votter:

Gloves


Junor (age)JuniorWomanMenUnisexCircumference (cm)Length (cm)Size(inch)
7 - 8S10,513,84
9 - 10MXS1314,95
11 - 12LSXSXS15,5166
13 - 14XLMSS1817,17
LMM20,518,28
XLLL2319,39
XLXL25,520,510
XXLXXL2821,511

Lenght measurement:

Measure from the bottom edge of palm to the tip of your middle finger to determine your "finger length" size.

GloveSize_lenght_medium.png#asset:6062

Width measurement:

Wrap a tailors measuring tape around your dominant hand just below knuckles, excluding your thumb, and make a fist. This measurement is your "hand with" glove size.

GloveSize_With_medium.png#asset:6061

Women

SizesXSSMLXL
sizeguide_body_woman_medium.png#asset:6063A - Body length - cm160-163164-167168-171172-175176-179
B - Chest - cm838794100106
C - Waist - cm6268748086
D - Hip - cm879398104110
E - Inseam - cm7577798183
F - Sleeve length* - cm7476788082

Men

SizesSMLXLXXL
sizeguide_body_man_medium.png#asset:6066


A - Body length - cm176-179180-183184-187188-191192-195
B - Chest - cm94100106112118
C - Waist - cm80869298104
D - Hip - cm94100106112118
E - Inseam - cm8284868890
F - Sleeve length* - cm8587899193

Junior

Sizes6 - 88 - 1010 - 1212 - 1414 - 16
sizeguide_body_child_medium.png#asset:6067
A - Body length - cm116-122128-134140-146152-158164-170
B - Chest - cm6367717579
C - Waist - cm5759626670
D - Hip - cm6569737679
E - Inseam - cm5761657076
F - Sleeve length* - cm5964697479

* Should be measured from center back neck to wrist knuckle with slightly bent arm.

create Skriv en omtale