close

Handlekurv

close

Fraktmetoder

Motion 1/2 zip M

Ekstremt teknisk og nyskapende allsidig treningstopp muliggjør bruk alene nesten hele året
799 NOK

Produktnummer: 16021

SWIX Motion ½ zip er kombinert undertøy og isolasjonslag; et såkalt 1,5 lag. Når denne brukes rett mot huden som tiltenkt, gir den topp komfort, litt varmeisolasjon, men først og fremst de beste fukttransporterende egenskapene tilgjengelig på markedet. Denne toppen vil rett og slett alltid holde deg tørr og komfortabel. Vindavvisende front panel gjør denne toppen til din perfekte 3 sesongers multisport treningspartner. Medbring gjerne en lett kompakt windbreaker i baklommen om nødvendig.

Egenskaper

  • Multisport treningstopp til bruk rett mot huden
  • Til utendørs multisport bruk hele året
  • Til menn som trener mye hele året og som krever mye av utstyret
  • Børstet innside for komfort, fukttransport og varmeisolasjon, vindavvisende front, sentrert baklomme
Stoerrelsesguide Klaer Responsive2000

Størrelsesguide klær

Her finner du størrelsesguide til våre klær, hansker og votter:

Gloves


Junor (age)JuniorWomanMenUnisexCircumference (cm)Length (cm)Size(inch)
7 - 8S10,513,84
9 - 10MXS1314,95
11 - 12LSXSXS15,5166
13 - 14XLMSS1817,17
LMM20,518,28
XLLL2319,39
XLXL25,520,510
XXLXXL2821,511

Lenght measurement:

Measure from the bottom edge of palm to the tip of your middle finger to determine your "finger length" size.

GloveSize_lenght_medium.png#asset:6062

Width measurement:

Wrap a tailors measuring tape around your dominant hand just below knuckles, excluding your thumb, and make a fist. This measurement is your "hand with" glove size.

GloveSize_With_medium.png#asset:6061

Women

SizesXSSMLXL
sizeguide_body_woman_medium.png#asset:6063A - Body length - cm160-163164-167168-171172-175176-179
B - Chest - cm838794100106
C - Waist - cm6268748086
D - Hip - cm879398104110
E - Inseam - cm7577798183
F - Sleeve length* - cm7476788082

Men

SizesSMLXLXXL
sizeguide_body_man_medium.png#asset:6066


A - Body length - cm176-179180-183184-187188-191192-195
B - Chest - cm94100106112118
C - Waist - cm80869298104
D - Hip - cm94100106112118
E - Inseam - cm8284868890
F - Sleeve length* - cm8587899193

Junior

Sizes6 - 88 - 1010 - 1212 - 1414 - 16
sizeguide_body_child_medium.png#asset:6067
A - Body length - cm116-122128-134140-146152-158164-170
B - Chest - cm6367717579
C - Waist - cm5759626670
D - Hip - cm6569737679
E - Inseam - cm5761657076
F - Sleeve length* - cm5964697479

* Should be measured from center back neck to wrist knuckle with slightly bent arm.

create Skriv en omtale