close

Handlekurv

close

Fraktmetoder

Motion shorts W

Elastisk multisport shorts uten innershorts. Bruk alene eller utenpå tights

Velg farge

399 NOK

Produktnummer: 32256

SWIX Motion Shorts lever opp til sitt navn på grunn av dens stretch-konstruksjon. Det er et allsidig valg av benklær til alle former for trening og konkurranse. Det er ingen inner-shorts i denne, noe som gjør den lettere og egnet til bruk utenpå både vår korte og lange Motion tights. Dette er en diskret utseende treningspartner til trening på alle underlag og intensiteter de varmere delene av året.

Egenskaper

  • Multisport stretch shorts uten mesh fôrshorts inni
  • For utendørs trening brukt utenpå tights eller separat
  • Til aktive damer som trener mye
  • Elastisk og med god rørlighetspassform
Img 0931

Størrelsesguide klær

Her finner du størrelsesguide til våre klær, hansker og votter:

Gloves


Junor (age)JuniorWomanMenUnisexCircumference (cm)Length (cm)Size(inch)
7 - 8S10,513,84
9 - 10MXS1314,95
11 - 12LSXSXS15,5166
13 - 14XLMSS1817,17
LMM20,518,28
XLLL2319,39
XLXL25,520,510
XXLXXL2821,511

Lenght measurement:

Measure from the bottom edge of palm to the tip of your middle finger to determine your "finger length" size.

GloveSize_lenght_medium.png#asset:6062

Width measurement:

Wrap a tailors measuring tape around your dominant hand just below knuckles, excluding your thumb, and make a fist. This measurement is your "hand with" glove size.

GloveSize_With_medium.png#asset:6061

Women

SizesXSSMLXL
sizeguide_body_woman_medium.png#asset:6063A - Body length - cm160-163164-167168-171172-175176-179
B - Chest - cm838794100106
C - Waist - cm6268748086
D - Hip - cm879398104110
E - Inseam - cm7577798183
F - Sleeve length* - cm7476788082

Men

SizesSMLXLXXL
sizeguide_body_man_medium.png#asset:6066


A - Body length - cm176-179180-183184-187188-191192-195
B - Chest - cm94100106112118
C - Waist - cm80869298104
D - Hip - cm94100106112118
E - Inseam - cm8284868890
F - Sleeve length* - cm8587899193

Junior

Sizes6 - 88 - 1010 - 1212 - 1414 - 16
sizeguide_body_child_medium.png#asset:6067
A - Body length - cm116-122128-134140-146152-158164-170
B - Chest - cm6367717579
C - Waist - cm5759626670
D - Hip - cm6569737679
E - Inseam - cm5761657076
F - Sleeve length* - cm5964697479

* Should be measured from center back neck to wrist knuckle with slightly bent arm.

create Skriv en omtale