close

Handlekurv

close

Fraktmetoder

RaceX Light SS W

Ny generasjons superundertøy, Superstretchy og lett metervare, Optimal fukttransport, For racing og varme dager

Velg farge

399 NOK

Produktnummer: 40536

Swix RaceX Light Bodywear er en videreutvikling av vårt testvinnende undertøy og er utviklet for varmere dager og høyaktivitet der til vekt og fukttransport aldri kan bli bra nok. Metervarene er utviklet i tett samarbeid med tekstil ingeniører i tillegg til at passform og plassering av de ulike metervarene er testet og godkjent av våre eliteløpere. - Maksimal pusteevne - 4 veis superstretch - Ultra lette metervarer - Sømløs armhule - Anti lukt behandling - Anti nupping teknologi - "X fit"

Egenskaper

  • Ny generasjons superundertøy
  • Superstretchy og lett metervare
  • Optimal fukttransport
  • For racing og varme dager

Materiale

100 % polyester
Img 0931

Størrelsesguide klær

Her finner du størrelsesguide til våre klær, hansker og votter:

Gloves


Junor (age)JuniorWomanMenUnisexCircumference (cm)Length (cm)Size(inch)
7 - 8S10,513,84
9 - 10MXS1314,95
11 - 12LSXSXS15,5166
13 - 14XLMSS1817,17
LMM20,518,28
XLLL2319,39
XLXL25,520,510
XXLXXL2821,511

Lenght measurement:

Measure from the bottom edge of palm to the tip of your middle finger to determine your "finger length" size.

GloveSize_lenght_medium.png#asset:6062

Width measurement:

Wrap a tailors measuring tape around your dominant hand just below knuckles, excluding your thumb, and make a fist. This measurement is your "hand with" glove size.

GloveSize_With_medium.png#asset:6061

Women

SizesXSSMLXL
sizeguide_body_woman_medium.png#asset:6063A - Body length - cm160-163164-167168-171172-175176-179
B - Chest - cm838794100106
C - Waist - cm6268748086
D - Hip - cm879398104110
E - Inseam - cm7577798183
F - Sleeve length* - cm7476788082

Men

SizesSMLXLXXL
sizeguide_body_man_medium.png#asset:6066


A - Body length - cm176-179180-183184-187188-191192-195
B - Chest - cm94100106112118
C - Waist - cm80869298104
D - Hip - cm94100106112118
E - Inseam - cm8284868890
F - Sleeve length* - cm8587899193

Junior

Sizes6 - 88 - 1010 - 1212 - 1414 - 16
sizeguide_body_child_medium.png#asset:6067
A - Body length - cm116-122128-134140-146152-158164-170
B - Chest - cm6367717579
C - Waist - cm5759626670
D - Hip - cm6569737679
E - Inseam - cm5761657076
F - Sleeve length* - cm5964697479

* Should be measured from center back neck to wrist knuckle with slightly bent arm.

create Skriv en omtale